ČSOB půjčka na vybavení domácnosti

ČSOB poskytuje svým klientům mnohé druhy půjček. ČSOB půjčka na cokoliv se vám bude hodit, když chcete vyrovnat dluh u přátel, na zaplacení vybavení v domácnosti, na koupi pozemku, na automobil, na novou zahradní techniku, na zájezd do zahraničí a tak dále.

ČSOB půjčka na cokoliv znamená, že se jedná o neúčelovou půjčku a nikdo se vás nebude ptát, jak vypůjčené peníze využijete.

ČSOB půjčka na cokoliv vyniká výhodnou úrokovou sazbou. Půjčit se dají částky až do 600 000 Kč. Do této částky se navíc nemusejí shánět žádní ručitelé. Minimální částka pro půjčení činí 20 000 Kč. ČSOB půjčka má výhodnou roční úrokovou sazbu už od 8,9 %. Splácení je možné provádět maximálně do sedmi let. Čím déle budete platit, tím menší budou splátky, ale zase musíte počítat s úročením za delší dobu. Sami si můžete zvolit, jestli zvládnete splátky vyšší na méně let, nebo nižší na více let.

ČSOB půjčka je v den podpisu připravena a vaše peníze můžete využívat podle libosti. Bezúčelová půjčka se čerpá jednorázově a částky z půjčky se ihned převede na váš bankovní účet. ČSOB půjčka se dá také pojistit pro případy neschopnosti placení v době ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti.

ČSOB půjčka se poskytuje osobám, které mají věk minimálně osmnáct let. O půjčku si mohou požádat osoby s již zřízeným účtem ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. Účet si lze sjednat i v den podání žádosti. K žádosti o půjčku ještě doložíte několik dokladů. Poskytovateli půjčky dodáte dva doklady totožnosti, potvrzení o vašem průměrném příjmu od zaměstnavatele.

V případě, že na půjčce figurují ručitelé, spolužadatele nebo spoludlužníci, připraví si stejné doklady. U ČSOB se dají vybrat různé typy půjček, kam kromě Půjčky na cokoliv patří Půjčka na lepší bydlení, Flexi půjčka, Konsolidace nebo zřízení kreditní karty.

ČSOB půjčky
martaposemuckel / Pixabay

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..