Co vše klientům nabídne Reifeizen banka?

Co vše klientům nabídne Reifeizen banka
PublicDomainPictures / Pixabay

Bankovních domů je na našem trhu skutečně velké množství, od těch malých, po ty velké. Mezi ně se samozřejmě řadí i Reifeizen banka, která už má vybudovanou tradici, ale i dostatečné zázemí. Od toho se odvíjí jak samotné zkušenosti této banky, tak logicky také nabídka produktů, které jsou k dispozici. A pokud vás také zajímají, pojďme se podívat, co banka může nabídnout.

Základem je klasické bankovnictví

To hlavní, co vám může Reifeizen banka nabídnout, to je samozřejmě správa vašich peněz. V tomto ohledu nabízí bankovní účet pojmenovaný jako eKonto. Ten může být určen pro správu rodinných financí, stejně jako pro jednotlivce, popřípadě pro studenty. Samotná banka poté o svých účtech uvádí toto: „Osobní účty vám umožňují pohodlně zacházet s vašimi penězi. Nabízejí vám různé bankovní výhody. Vyberte si podle nich ten, který vám nejvíce vyhovuje. K jeho ovládání pak můžete používat pohodlné internetové a mobilní bankovnictví.“

Reifeizen banka nabídne i úvěrové produkty

Samozřejmostí nabídky jsou také úvěrové produkty, jelikož i na těch samotná banka staví. Klasikou jsou standardní půjčky, které mohou být zurčeny na cokoliv. Stejně tak ale banka nabídne i refinancování vaší stávající půjčky nebo půjček, popřípadě vám v souvislosti s vaším účtem vytvoří rezervu – tedy nabídne možnost minusového zůstatku na vašem bankovním účtu. Mimo této možnosti lze využívat také kreditní karty, které jsou hlavně v západních zemích oblíbeným úvěrovým produktem.

Vstříc však Reifeizen banka vychází také těm lidem, kteří plánují vlastní bydlení. V nabídce úvěrových produktů je totiž i to nejdůležitější, a to hypotéka. Dnes jedna z nejvýhodnějších půjček na trhu. A ani tato není výjimkou.

Když chcete peníze zhodnocovat

Není to ale jenom vedení, popřípadě půjčování peněz. V bance totiž můžete požádat i o možnost vaše peníze zhodnocovat. Můžete tak klasicky spořit, stejně jako máte možnost investovat. Druhá možnost je sice spojena s vyššími výdělky, ale vždy je třeba dát pozor hlavně na případné riziko.

I to existuje, a tak je vhodné nejprve prostudovat, zda se daná možnost vyplatí i vám.

Ochraňujte majetek a své zdraví

Tou poslední oblastí, na kterou se Reifeizen banka, je oblast pojištění. Díky němu tak můžete zabezpečit sebe, majetek, stejně jako třeba vaši rodinu. Aktuálně jsou k dispozici tyto hlavní produkty:

  • Životní pojištění Dividenda
  • Pojištění majetku

Samozřejmostí je možnost nejenom sestavení daných produktů dle vašich konkrétních představ a požadavků, ale je možné také online sjednání. Online však v rámci různých bankovních a jiných úkonů zvládnete mnohem více, díky čemuž můžeme říci, že se Reifeizen banka stále přibližuje požadavkům mladé generace. Obecně můžeme banku a její produkty ohodnotit velmi dobře a pozitivně, i když je třeba dodat, že vždy je nutné důkladněji přičíst všechny podmínky produktů, nad kterými uvažujeme.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..