Co o výhodnosti úvěru řekne Profi Credit tabulka splátek?

Pokud hledáme ten nejvýhodnější úvěrový produkt na trhu, musíme hledět hned na několik důležitých kritérií. Mezi ty hlavní se řadí především to, jak vysoký je úrok a RPSN. Z toho se následně odvíjí informace o tom, kolik vlastně celkově přeplatíme. Pokud budeme konkrétní, pojďme se společně podívat na to, co v tomto směru nabídne Profi Credit tabulka splátek. Tedy jasný přehled o výhodnosti právě této nebankovní společnosti a její půjčky jako takové. Hledejte ji zde.

Kolik si můžeme půjčit?

Ještě než se podíváme na samotnou tabulku, je rozhodně dobré zmínit si také to, kolik si vlastně můžeme právě u této nebankovní společnosti konkrétně půjčit. Pokud máme být konkrétní, tak suma k dispozici se pohybuje od 4 999 Kč až po částku 166 000 Kč. Samozřejmě ji můžeme kombinovat i s termínem splatnosti, a to v délce až 42 měsíců. Po celou tuto dobu posíláme pravidelné měsíční splátky. Důležitou informací na závěr je i to, že peníze je možné využít skutečně na cokoliv, bez jakéhokoliv omezování, ani dokládání.

Co nám poví Profi Credit tabulka splátek?

Nyní tedy jasně víme, kolik nám může tato společnost nabídnout a za jakých podmínek. Je proto možné podívat se i konkrétně na to, co vlastně můžeme přesně vyčíst z dané tabulky. Jsou to informace, které se dotýkají především výhodnosti daného úvěru. A i proto Profi Credit tabulka splátek nám sdělí třeba toto:

  • Kolik bude měsíční splátka
  • Kolik za úvěr celkově zaplatíme
  • Jaké je výše úrokové sazby
  • Jaké je RPSN

Na základě těchto nejdůležitějších informací tak jasně zjistíme hlavně to, jak moc dané splátky zatíží náš rodinný nebo osobní rozpočet, stejně jako jednoduše zjistíme také to, kolik zaplatíme celkem, a to až do poslední splátky. Zde určitě musíme říci, že v některých případech tato půjčka nemusí patřit mezi nejvýhodnější.

Jak to vypadá u desetitisícového úvěru?

Jelikož možností kolik si lze půjčit je skutečně celá řada, bude se nám hodit jako modelový příklad informace, která je spojena s tím, že nám Profi Credit tabulka splátek ukáže, kolik zaplatíme i desetitisícového úvěru. Pokud zvolíme krátkou dobu, a to jenom 18 měsíců, budeme měsíčně platit 911 Kč a celkově přeplatíme lehce přes 6 000 Kč. Pokud si ale vezmeme peníze na dobu nejdelší, počítejme s tím, že měsíční splátka bude 632 Kč, ale celkově splatná částka celých 30 000 Kč. Přeplatíme tedy navíc 20 000 Kč. Tato možnost již je poměrně nevýhodnou. Na druhou stranu ta první je poměrně běžnou.

Na druhou stranu výsledná volba je čistě na nás samotných. V tomto ohledu se musíme této společnosti i lehce zastat, jelikož má pro své klienty připraven i vzdělávací seriál o půjčkách: „V průběhu 36 dílů se budete mít možnost dozvědět, jak plánovat rodinný rozpočet, co je to RPSN či na co si dávat pozor při uzavírání úvěrové smlouvy.“

Tabulka splátek u společnosti Profi credit
Tabulka splátek u společnosti Profi credit

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..