Co nabídne www.cetelem.cz klientská zóna?

Cetelem klientska zona prihlaseni
Cetelem klientska zona prihlaseni

Pokud si bereme půjčku, rozhodně chceme, abychom o ní měli dokonalý přehled. To nám může umožnit nejenom smlouva, ale máme možnost také stav naší půjčky sledovat online. A tak zatímco banky v tomto směru nabídnou možnost internetového bankovnictví, nebankovní společnosti mají různé platformy určené pro své zákazníky. A přesně takovou je i www.cetelem.cz klientská zóna. Právě v ní tak můžete najít vše, co se vaší půjčky týká.

Důležitá je prvotní aktivace vašeho účtu

Aby mohla být www.cetelem.cz klientská zóna přístupná i vám, je samozřejmě třeba prvotní aplikace vašeho přístupu. V tomto směru nezapomínejte na to, že je třeba připravit si několik základních údajů, mezi které patří:

  • Variabilní symbol vaší půjčky
  • Váš mobilní telefon
  • Vaše heslo, které bude sloužit k přístupu

Následně dojde k aktivaci daného přístupu a poté se již na příslušném webu budete moci jednoduše přihlásit. Důležité je říci, že pokud tak učiníte a hned v úvodu si aktivujete možnost elektronických výpisů, máte možnost získat také nemalou slevu v rámci správy vaší kreditní karty, nebo úvěrového účtu.

www.cetelem.cz klientská zóna je dostupná i pro kreditní karty

jak se do klientské zóny dostat, to již víme. Že je spojena s půjčkou, to víme také. Zapomenout ale nesmíme ani na další důležitou informaci, a to fakt, že je daná administrace určena i těm, kteří mají od dané společnosti také kreditní kartu. I pro ně je www.cetelem.cz klientská zóna a to s jistotou toho, že mohou využívat také celé řady výhod, které vedou hlavně k zpřehlednění toho, jak utrácíte a kolik je stav konkrétní kreditky. Především je to detailní historie, která je spojena s informacemi o aktuální částce k využití, stejně jako s informacemi o tom, jaké převody byli realizovány.

Mimo možnosti, že se do klientské zóny dostanete přes zmíněnou internetovou adresu, a prostřednictvím vašeho počítače, je zde dostupná ještě druhá možnost. O té píše již samotná společnost: „S mobilní verzí pro váš chytrý telefon máte na m.cetelem.cz svůj účet pod kontrolou kdykoli a odkudkoli.“

Automaticky pro každého

Důležité je vědět, že Cetelem nabízí možnost správy úvěru prostřednictvím klientské zóny skutečně každému klientovi, který má jakýkoliv úvěrový produkt. Samozřejmě její využívání je zcela zdarma. I to hodnotíme velmi pozitivně, stejně jako můžeme pozitivně hodnotit to, že se společnost snaží klientům jasně přiblížit vždy konkrétní informace o tom, jak na tom se svojí dlužnou částkou jsou. Ostatně i to je jeden z důvodů, proč danou aplikaci, a to jak internetovou, tak i mobilní samozřejmě hodnotíme pozitivně a doporučujeme každému, aby ji také využil a aby se do ní také přihlásil. Navíc musíme poctivině ohodnotit i velmi jednoduché a samozřejmě také intuitivní ovládání.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..