Citi půjčka

City půjčka
BruceEmmerling / Pixabay

Potřebujete peníze nejlépe okamžitě a doma byste je hledali marně? Záchranu vám může zařídit  výhodná půjčka s rychlým vyřízením. Citi půjčka je vám k dispozici až do hodnoty 600 000 Kč. Očekávejte výhodnou úrokovou sazbu. Navíc výhodnou úrokovou sazbu získáte i bez nutnosti si založit běžný účet v Citibank. K dalším plusům patří, že nebudete potřebovat žádného ručitele.

Nejedná se o účelovou půjčku, což znamená, že vám je Citi půjčka k dispozici bez prozrazení, kam se peníze investují a co si za ně konkrétně pořídíte.

Jak si pořídit tuto půjčku? Nabízí se hned několik možností. Lze přijít na pobočku banky Citibank, kde vám vše vyřídí při vaší osobní účasti. Dále si můžete požádat online způsobem a vše se projedná obratem. Do třetice se dá sjednat schůzka, kdy vás navštíví pověřený zaměstnanec banky na vámi určeném místě a v dojednaném čase. V Citibank vám nabídnou i výhodnou kreditni-karta-citi-life

Kdo může získat Citi půjčku?

Citi půjčka je osobám s trvalým bydlištěm a se zaměstnáním v České republice. Zaměstnanci by měli mít věk nad 25 let a zároveň se vyžaduje čistý měsíční příjem od 15 000 Kč. Pokud se na smlouvě půjčky objeví také spolužadatel (manžel, manželka), bude stačit čistý měsíční příjem 15 000 Kč. Společně se spolužadatelem nebo spolužadatelkou musíte dát dohromady čistý měsíční příjem minimálně 20 000 Kč.

Citi půjčka i pro cizince?

Citi půjčka je spojena s potřebou předložit doklad totožnosti. Jde o občanský průkaz nebo cestovní pas. Cizinci ze zemí EU a občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska předkládají občanský průkaz své země či cestovní pas. Cizinci také dokládají povolení k trvalému pobytu v České republice.

Víte, že … pořízení Citi půjčky dále vyžaduje formulář potvrzený od zaměstnavatele s informací o výši vašich příjmů, výplatní pásky za poslední 2 měsíce. Podnikatelé předloží poslední daňové přiznání a důchodci důchodový výměr.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..