Čím se vyznačují rychlé nebankovní půjčky bez registru?

Rychlé nebankovní půjčky bez registru
blickpixel / Pixabay

Pokud v oblasti úvěrových produktů něco vyhledáváme, tak hlavně jednoduchost, rychlost a samozřejmě i transparentnost nebo celkovou výhodnost. Z hlediska výhodnosti sice mohou být ideální bankovní produkty, ale z hlediska jednoduchosti a rychlosti dominuje segment nebankovní. A pokud je produkt, který je v tomto směru určitě nejdále, potom to jsou rychlé nebankovní půjčky bez registru. Ty můžeme znát i pod několika jinými názvy, jako třeba:

  • Mikropůjčky
  • Finské půjčky
  • Půjčky před výplatou

Stále ale máme na mysli ten stejný produkt, který je na našem trhu sice několik let, ale už si získal desetitisíce klientů. A pokud bychom ho měli zhodnotit, lze ho za určitých podmínek i doporučit. Tedy hlavně v případě, kdy je spojen s nízkou úrokovou sazbou. Ta může být v některých případech i nulová, jelikož jsou společnosti, jako třeba Zaplo nebo CreditON, které nabídnou možnost vaší první půjčky zcela zdarma.

Kolik peněz rychlé nebankovní půjčky bez registru nabídnou?

Pokud zůstaneme i zmíněných dvou společností, které jsou ideálními představiteli, je třeba říci, že maximum je u nich skutečně zajímavé. První poskytovatel nabídne jako nejvyšší možnost až 15 000 korun českých, zatímco druhý poskytovatel jde ještě dále, a to až na sumu celých 20 000 Kč. Drobným zklamáním však může být to, že dané částky jsou určeny výhradně pro opakované žadatele a v rámci první půjčky lze dosáhnout pouze na částky několik tisíc korun. To platí i o tom, pokud chcete onu půjčku bez úroků.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Ty jsou u daných půjček opravdu to nejzajímavější, jelikož jsou opravdu velmi benevolentní. Jelikož se tedy jedná o rychlé nebankovní půjčky bez registru, není třeba se obávat toho, že by bylo nahlíženo jak do těch bankovních, tak samozřejmě i do těch nebankovních. V tomto směru se nemusíte bát, pokud jste takzvaným problémovým klientem s jedním, nebo několika záznamy. Bát se ale nemusíte ani v případě, kdy nemáte doložitelný příjem. Ani ten nehraje v rámci půjček roli, a tak ho není třeba dokládat. A to se hodí jak ve chvíli, kdy jste skutečně bez práce, nebo také ve chvíli, kdy nechcete žádat od vašeho zaměstnavatele potvrzení, nebo pokud pracujete načerno.

Vyřízení do pár minut

V rámci vyřízení žádosti si můžete být jisti tím, že vše bude vyřízeno skutečně do pár minut. V tomto směru jeden z poskytovatelů na svém webu uvádí toto: „Vybavení krátkodobé nebankovní půjčky je díky tomu velmi rychlý proces a umožňuje získat peníze již za několik minut po schválení žádosti.“ V praxi to samozřejmě znamená jediné, a to fakt, že stačí online nebo SMS žádost a už se spouští automatický schvalovací proces, který trvá skutečně jenom pár minut. A to i proto, že není nutné osobních schůzek, stejně jako není nutné žádné složité papírování, které by zahrnovalo třeba podepisování různých smluv, nebo jiných dokumentů. Vše proběhne online, třeba právě z pohodlí domova žadatelů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..