Čím je specifická Air banka?

I když v této bance vidí většina lidí stále ještě nováčka, rozhodně jím už není. Bylo tomu v roce 2011, kdy banka poprvé vstoupila na náš trh s cílem nabídnout zde alternativu k současným bankovním domům. Po letech působení určitě musíme říci, že se to povedlo a Air banka rozhodně nezklamala. Přestože se jedná stále o poměrně malého hráče na našem trhu, má za sebou banka velmi dobré zázemí. Konkrétně potom finanční skupinu PPF, která dnes patří mezi jednu z největších, která na našem trhu je. To se podepisuje jak na kvalitách služeb, tak i na přístupu.

Samotná banka o sobě říká toto: „Naše banka je pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví a chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Banka je podle nás služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná.“

Kde je nám Air banka k dispozici?

I když jde stále o poměrně malou banku, rozhodně není důvod zoufat, jelikož i zázemí banky nás potěší. Pobočky najdeme v každém větším městě. Mnohdy jsou situovány do nákupních center, díky čemuž máme jistotu v tom, že otevírací doba je mnohem delší, než u konkurence. Zároveň ale Air banka přichází také s propracovaným internetovým bankovnictvím. Právě díky němu máme jako klienti banky možnost vyřídit řadu požadavků jednoduše z pohodlí našich domovů, bez nutnosti kamkoliv chodit. Podívejme se však i na to, jaké produkty jsou k dispozici.

Jak můžeme u banky spravovat své finance?

Banku volíme nejčastěji z toho důvodu, abychom mohli využít účet, kde spravujeme naše finance. Ani Air banka není v tomto směru žádnou výjimkou. Podívat se na jednotlivé možnosti můžeme konkrétně. Základním produktem je běžný účet, který je k dispozici ve dvou variantách. Vybrat tak můžeme jeden z tarifů, který se ohlíží na to, jak hojně účet používáme a kolik služeb budeme v rámci něho využívat. V mnoha případech není problémem mít ho zcela zdarma.

Air banka
Air banka

Druhou možností správy našich peněz jsou účty spořící. Ty jsou poměrně specifickou možností. Air banka je považuje za alternativu k těm běžným, jelikož kromě jiného dokážou naše peníze také zhodnocovat. Hlavní jejich výhodou je garance s označením TOP3. Co to znamená? Že bude konkrétní úrok vždy patřit mezi trojici největších, které na trhu jenom existují.

Peníze si můžeme také půjčit

Při představování produktů nezapomínejme ani na ty úvěrové. I ty patří mezi možnosti velmi vyhledávané. Air banka se neorientuje jenom na klienty, kteří potřebují nový úvěr, jelikož nabídne i možnost převedení vaší stávající půjčky. Proč? Abyste si ji zvýhodnili. S úvěrovými produkty je také spojena řada výhod, kam patří:

Do segmentu půjček spadá ještě jeden, dosud nezmíněný produkt. Tím je hypotéka. Tu sice Air banka zatím nenabízí, ale už umožní to, abyste si k bance převedli vaši stávající.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..