Chcete peníze do 10 minut? Pomůže vám rychlá půjčka ihned na účet

Rychlá půjčka ihned na účet
PublicDomainPictures / Pixabay

O půjčku už není nutné žádat na pobočce banky a stejně tak není nutné bát se toho, že by snad samotné vyřízení trvalo několik dní. Standardní nebankovní společnosti totiž dané lhůty vyřízení výrazně stáhly, nehledě na to, že nabídli i možnosti, které jsou vyřízeny do několika minut. A těmi je rychlá půjčka ihned na účet.

Kdy je půjčka vhodná?

Samozřejmě daná půjčka určitě není úvěrem klasickým, jelikož se jedná o půjčku, která je určena na řešení několika životních situacích. A to je třeba pozdě zaslaná výplata, malá výplata, nebo nečekaný výdaj, který je třeba zaplatit. I proto se rychlá půjčka ihned na účet někdy nazývá také jako půjčka před výplatou, ale stejně tak je nazývána jako mikropůjčka. A toto už souvisí také s tím, kolik vlastně lze získat peněz a na jak dlouho.

Jaké základní parametry rychlá půjčka ihned na účet má?

To hlavní, co každého zajímá nejvíce, jsou samozřejmě peníze, které je tímto způsobem možno získat. V daném směru je výběr částek poměrně zajímavý. Ty nejmenší se dnes pohybují na hodnotách okolo několika set korun českých, zatímco ty největší mohou stoupat i k 20 000 korunám. Klasikou ale bývá maximum okolo 10 – 12 tisíc.

Zajímavá je rozhodně splatnost, jelikož u ní je nutné říci, že se tento typ půjčky nesplácí v pravidelných splátkách, ale jednorázově. Od toho se odvíjí právě konkrétní splatnost, která je v rozmezí několika jednotlivých dní až rozmezí jednoho kalendářního měsíce.

Samozřejmě i zde mohou být výjimky, kdy je možné mít peníze 45 dní, nebo kdy je možné si splatnost prodloužit.

Jednoduché podmínky jsou samozřejmostí

Co určitě při žádosti hraje roli, to jsou podmínky získání. Zde budou primárně potěšeni ti, kdož hledají jednoduchost, rychlost a skutečnou benevolentnost. Mezi to hlavní, co je totiž třeba splnit, patří:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Bydliště na území ČR
  • Vlastní bankovní účet

Dále už není nutné nic, a tak se nemusíte bát toho, že byste snad dokládali příjem, nebo že byste snad museli dovolit lustrování v registrech. Během procesu také nebudete nic sepisovat a podepisovat a celou půjčku vyřídíte z domova, v řádech minut až hodin. Poté vám přijdou peníze na účet a je na vás, jak je využijete.

U koho si půjčit?

Mezi hlavní poskytovatele patří společnosti jako Ferratum, Zaplo, CreditON, nebo také Kredito24. Nutno říci, že u nich je lepší hledat takové, které nabídnou první půjčku zdarmabez poplatku a bez úroku. Jinak totiž hrozí, že úrokové sazby budou natolik vysoké, že budete nuceni zaplatit i desítky procent na úrocích, a to během velmi krátké doby.

[box type=”info” size=”large” style=”rounded” border=”full”]Proto je také vhodné si výběr půjčky důkladně rozmyslet a zhodnotit, zda je opravdu správnou volbou, kterou uděláte. Mnohdy se totiž dají finanční problémy vyřešit také různými jinými způsoby.[/box]

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..