Cetelem půjčka je opravdu na cokoliv

Společnost Cetelem nabízí hned několik variant půjček a každý má možnost si vybrat nebankovní půjčku podle svých potřeb a nároků. Osobní Cetelem půjčka se dá využít na cokoliv, ale také na konkrétní věci. Může se jednat o konsolidaci půjček, o půjčku na automobil, nábytek, modernizaci bytu, půjčku pro zaměstnané apod.

Osobní Cetelem půjčka se poskytuje v částkách od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč. Splatnost půjčky je možná od šesti měsíců do 120 měsíců. Splácení se uskutečňuje složenkou, inkasem z vašeho běžného účtu nebo bankovním převodem. Vedení účtu je zdarma. Nepožadují se žádné poplatky za předčasné splacení nebo za mimořádnou splátku. Cetelem půjčka se posuzuje bez poplatků předem. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zastavení majetku.

Úročení je stanoveno od 6,9 % ročně. Sjednání půjčky probíhá osobně na pobočkách, telefonicky nebo online variantou. K žádosti o půjčku je třeba mít trvalý zdroj příjmu a nenacházet se ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě.

Cetelem půjčka na cokoliv
undulatus / Pixabay

Další Cetelem půjčka je osobní půjčka na auto. Získat ji lze v částkách od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč. Půjčka se poskytuje na nové nebo ojeté vozidlo. Úrok je stanoven od 6,9 % ročně.

Splácení půjčky je možné učinit od šesti do 84 měsíců. Vyřízení půjčky je zdarma, zrovna tak jako vedení úvěrového účtu.

Cetelem půjčka na bydlení se poskytuje v částkách od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč. Vypůjčené peníze se dají použít na koupi nemovitosti, na vybavení domácnosti nebo na rekonstrukci bydlení. Splácení je možné stanovit na dobu od šesti do 120 měsíců.  Nejsou potřeba ručitelé, ale k půjčce mohou být vyžadováni spoludlužníci. Úroky činí částky od 6,9 % ročně. Žadatelé musí vlastnit bankovní účet u některé z bank na území České republiky. Vyžaduje se mít trvalý příjem.

Tip pro Vás: Cetelem půjčka Combi se využívá na sjednocení vašich dosavadních úvěrů a půjček až do 500 000 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..