Euro Money Smart Phone Savings  - Engin_Akyurt / Pixabay

Česká spořitelna – půjčky bez ručitele a dokládání účelu

Potřebujete půjčit výhodně a rychle peníze? Chcete úvěr bez ručitele, ačkoli se výše půjčky pohybuje okolo půl milionu? Preferujete prověřenou spolehlivost bankovních domů? Pak se podívejte na nabídku půjčky od České spořitelny. ČS půjčka je rychlá, bez ručitele a to až do 600 000 korun.

Parametry půjčky

  • 2 000 Kč –  1 000 000 Kč
  • Splatnost 12 – 120 měsíců
  • již od 3,96 % při řádném splácení

Výhody půjčky

  • Nepotřebujete ručitele
  • garantujeme pevnou úrokovou sazbu
  • zázemí stabilní banky

Pro koho je ČS půjčka určena

ČS půjčka je klasickým bankovním úvěrem. Je určena pracujícím lidem nebo podnikatelům, kteří jsou schopni doložit svůj příjem. O ČS půjčku může žádat každý občan České republiky nebo cizí příslušník, který má povolení k trvalému pobytu v Čechách. Výše úvěru je 2 000 – 1 000 000 korun. Dobu splácení si můžete podle svých možností rozložit až na 7 let. Navíc si sami můžete nastavit datum splátky. Úroková sazba je přitom mnohem nižší, než u nebankovních společností.

Euro Coin Money Savings Cash  - Engin_Akyurt / Pixabay
Česká spořitelna – půjčky bez ručitele a dokládání účelu

Požádejte o ČS půjčku online

Myslíte si, že kvůli žádosti o ČS půjčku musíte osobně na pobočku? Vůbec ne. I Česká spořitelna vyšla vstříc svým klientům a nabízí možnost online žádosti. Díky tomu získáte potřebné peníze skutečně rychle a bez front u přepážek. Pokud bude žádost schválena, jen se dostavíte v předem domluveném termínu podepsat smlouvu.

O splácení se nemusíte starat

Splácení ČS půjčky si můžete rozložit až na 120 měsíců. Samozřejmostí je možnost úvěr kdykoli předčasně doplatit nebo vložit mimořádnou splátku. První splátku vkládáte následující měsíc a to v termínu, který si sami určíte. Splácení probíhá formou inkasního strhávání z bankovního účtu. Ten můžete mít jak u České spořitelny, tak u jiné banky. Nemusíte tedy myslet na jednorázové nebo trvalé příkazy.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..