Česká spořitelna konsolidace půjček kalkulačka

PublicDomainPictures / Pixabay

Máte více půjčených peněz? Nezamlouvají se vám aktuální splátky a rádi byste platili o něco méně? Není problém! Chcete znát, jak je to možné? Nejen, že budete platit méně, ale můžete si nechat sloučit více půjček do jedné jediné. Česká spořitelna konsolidace půjček nabízí úspory po sloučení a hned několik výhod.

Výhody konsolidace půjček

Díky konsolidaci vám bude umožněno spojení úvěrů, kreditních karet nebo kontokorentů. Díky tomu ušetříte na bankovních poplatcích. Splátku si lze kdykoliv snížit nebo zvýšit až o 50 %, navíc jde datum měsíční splátky kdykoliv změnit. Odklad splátky se dá využít až dvakrát ročně. Česká spořitelna konsolidace půjček slibuje, že budete platit méně a každý měsíc ušetříte minimálně 1000 Kč. Jestliže ne, dostanete 1000 Kč od banky. Více informací získáte na bezplatné lince.

Česká spořitelna konsolidace půjček kalkulačka online

Pokud se rozhodujete o konsolidaci a nejste si jisti, jestli můžete skutečně ušetřit, vyzkoušejte si splátkovou kalkulačku! Je k dispozici online, tudíž se během chvilky dostanete k potřebným informacím. Do online kalkulačky nejprve zadáte vaše úvěry – zůstatek a měsíční splátku, úvěrů lze zadávat tolik, kolik jich máte. Dále vyplníte čerpaný limit kontokorentu a čerpaný limit kreditní karty. Následně stačí kliknutím odeslat a během chvilky budete mít spočítanou úsporu. Objeví se vám i výše nové měsíční splátky, jakou máte úsporu. Česká spořitelna konsolidace půjček kalkulačka vám ještě umožní vidět částku, kterou si budete půjčovat a dobu splácení při stanovené výši splátky. Můžete se také zajímat o půjčení vyšší částky, než je momentální součet vašich otevřených úvěrů, půjček, kreditních karet a kontokorentů. Pokud je vám něco nejasné, můžete se s důvěrou obrátit na úvěrové specialisty banky, kteří vám zodpoví vaše dotazy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..